Duschkorg Vägg Zack Scala
fr.2 349 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Scala
2 349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ZackBeskrivning
Duschkorg Scala till väggen, med dold infästning.
Varumärket Zack fokuserar på modern design och högkvalitativt material i rostfritt stål som passar i alla möjliga badrumsmiljöer. Zacks tidlösa produkter blir pricken över i:et i ditt badrum!
Egenskaper
| Varumärke | Zack |
| Bredd | 234, 308 mm |
| Typ | Duschkorg |
| Serie | Scala |
| Höjd | 92 mm |
| Färg | Rostfri |
| Montering | Hängbar |
| Djup | 134, 152 mm |

