Handdukshängare Golv Zack Linea
4 495 kr
30 dagars prisgaranti

Linea
4 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukshängare av blankpolerad rostfritt stål i elegant design. Golvstående modell med två armar. Kompletterar all typ av badrumsinredning.
Varumärke
ZackBeskrivning
Handdukshängare av blankpolerad rostfritt stål i elegant design. Golvstående modell med två armar. Kompletterar all typ av badrumsinredning.
Egenskaper
| Varumärke | Zack |
| Art.Nr. | 840046 |
| Bredd | 150 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 385 mm |
| Yta | Blank |
| EAN-nr | 4034398400469 |
