Diskho Nordic Tech Rubin NDR 800
Rek. pris 4 495 kr
2 922 kr
2 816 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Rubin NDR 800
2 816 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 69 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Rubin NDR 800 från Nordic Tech är en diskho med två 330 mm vaskar för 800 mm skåp. NDR 800 levereras komplett med korgventil och vattenlås. NDR 800 monteras på förekommande sätt som inbyggnad, undermontering, underlimning samt isvetsning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Rubin NDR 800 från Nordic Tech är en diskho med två 330 mm vaskar för 800 mm skåp. NDR 800 levereras komplett med korgventil och vattenlås. NDR 800 monteras på förekommande sätt som inbyggnad, undermontering, underlimning samt isvetsning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | NDR800 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad/Underlimning/Undermontering |
| Bredd | 780 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 500 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Ja |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Rubin |
| Låddjup | 175 mm |
| Typ | Diskho |
| EAN-nr | 7350026780039 |
