Köksblandare Mora Temp 160 cc
2 704 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Köksblandare Mora Temp 160 cc. Med proppade extra vattenuttag, ansl. G1/2. ESS (Energisparsystem ). Med svängbar pip 120°.
Varumärke
MoraBeskrivning
Köksblandare Mora Temp 160 cc. Med proppade extra vattenuttag, ansl. G1/2. ESS (Energisparsystem ). Med svängbar pip 120°.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
| Art.Nr. | 8317870 |
| Färg | Krom |
| Diskmaskinsavstängning | Nej |
| Höjd | 135 mm |
| Serie | Temp |
| Funktion | ESS |
| Piputsprång | 230 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Anslutning Vatten | G 1/2 |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Produkttyp | Köksblandare |
| Svängbar Pip | Ja |
| RSK-nr | 8317870 |
| EAN-nr | 7391887020667 |

