Loungeset Hillerstorp Lotus Duo
11 995 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lotus är ett komplett set från Hillerstorp som består av 2 st reclinerfåtöljer, 2 st fotpallar och 1 st bord i brunmelerad konstrotting. Beige dynor ingår.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Lotus är ett komplett set från Hillerstorp som består av 2 st reclinerfåtöljer, 2 st fotpallar och 1 st bord i brunmelerad konstrotting. Beige dynor ingår.
Recensioner
CharlottaVerifierad köpare
för 2 år sedanVi sitter så skönt. Vilket lyft för vårt uterum!
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 477200 |
| Kollektion | Days |
| Färg | Natur |
| Djup | 670 mm |
| Höjd | 990 mm |
| Längd | 670 mm |
| Material | Aluminium/Konstrotting |
| Sittdjup | 490 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 500 mm |
| Serie | Lotus |
| Tjocklek dyna | 9 cm |
| Typ | Reclinerfåtölj |
| Bredd | 680 mm |
| EAN-nr | 7319074772007 |

