Noble Tamburdörrskarm Swedoor
fr.2 754 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Noble Tamburdörrskarm Swedoor
2 754 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SwedoorBeskrivning
Karm EI30 för till Noble tamburdörr.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Swedoor |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 210 cm |
| Typ | Karm |
| Konstruktion | Massiv |
| Brandklass | Ei30 |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Ljudreduktion | 35 dB |

