Fibercementskruv Gunnebo Fastening 3,9 mm Zink-Nickel (C4) PH23,9x25 mm 1000 st Bandad
1 135 kr/frp
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
3,9x25 mm 1000 st Bandad

3,9 mm Zink-Nickel (C4) PH2
3,9x25 mm 1000 st Bandad
1 135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fibercementskruv Borr används för fibercementskivor och pappersfiberarmerade gipsskivor mot förstärkningsreglar max 2 mm. Skruven är ytbehandlad med Zink Nickel för att klara korrosiva miljöer. Tack vare fibercementskruvens minimala skruvhuvud i kombination med rillor reduceras risken för ”bullar” under huvudet.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Fibercementskruv Borr används för fibercementskivor och pappersfiberarmerade gipsskivor mot förstärkningsreglar max 2 mm. Skruven är ytbehandlad med Zink Nickel för att klara korrosiva miljöer. Tack vare fibercementskruvens minimala skruvhuvud i kombination med rillor reduceras risken för ”bullar” under huvudet.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | 73446 |
| Utförande | 3,9x25 mm 1000 st Bandad |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 25 mm |
| Antal | 1000 st/frp |
| Typ | Fibercementskruv |
| Material | Härdat Stål |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| EAN-nr | 7318470230111 |
