
Ljusträd MarkslöjdAbeto Julgran Julbelysning Utomhus120 cm
749 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Antal Ljuskällor

Abeto Julgran Julbelysning Utomhus
120 cm 749 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
ABETO Tree 1,2m 90L LED Warm White
Abeto julgran från Markslöjd. 90 varmvita LED-ljus. 1,2m hög. IP44, godkänd för utomhusbruk. 50cm svart pc kabel med transformator.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 706328 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 90 st |
| Kabelfärg | Svart |
| Kollektion | Jul |
| Ingår Ljuskälla | Ja, Diod/LED |
| Material | PVC |
| Serie | Abeto |
| Sockel | Fixed LED |
| Typ | Ljusträd |
| Djup | 50 cm |
| Höjd | 120 cm |
| Effekt | 2,7 W |
| Bredd | 50 cm |
| Kabellängd | 5 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| EAN-nr | 7330024615755 |
