





FlexyLED IP44 Varmvit
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr. 169 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Längd
Beskrivning
Dubbelt så många dioder per meter. Fästes med klisterremsa som finns på baksidan. Färgintryck varmvit. LED anslutningskabel 2000 mm ingår inte och måste beställas för att kunna ansluta Flexy LED till drivdonen.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Längd | 250, 500, 1000 mm |
| Effekt/prestanda | 1,2, 2,4, 4,8 W |
| Färg | Vit |
| Höjd | 3 mm |
| Energieffektivitet | A++, A++-B |
| IP-Klassning | IP44 |
| Serie | Flexy |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 7 mm |
| Effekt/prestanda | 2,4, 4,8 kW |

