


LED-Strip Beslag DesignFlexy CR TW IP 44
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr. 209 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Längd
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

LED-strip Flexy CR TW från Beslag Design har 120 dioder per meter och garanterar en jämn ljus-projektion och en ljusstyrka på 750 lux per meter. Med Colour Control (TW) kan du välja vilken färgtemperatur du vill ha; från varmvit till normalvit eller kallvit (2900-6800 K). Självhäftande baksida för enkel montering. Använd den som dekorationsbelysning och/eller funktionsbelysning. Sätt den öppet eller dolt, högt eller lågt, krokigt eller rakt. LED-stripen har många användningsområden. Köp till bländskydd om du inte vill ha några synliga dioder eller mörka zoner.
Varumärke
Beskrivning
LED-strip Flexy CR TW från Beslag Design har 120 dioder per meter och garanterar en jämn ljus-projektion och en ljusstyrka på 750 lux per meter. Med Colour Control (TW) kan du välja vilken färgtemperatur du vill ha; från varmvit till normalvit eller kallvit (2900-6800 K). Självhäftande baksida för enkel montering. Använd den som dekorationsbelysning och/eller funktionsbelysning. Sätt den öppet eller dolt, högt eller lågt, krokigt eller rakt. LED-stripen har många användningsområden. Köp till bländskydd om du inte vill ha några synliga dioder eller mörka zoner.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Längd | 300, 1200 mm |
| Effekt/prestanda | 1,6, 6,5 W |
| Höjd | 4 mm |
| Energieffektivitet | A++ |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | LED-Strip |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Flexy |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 24 V |
| Bredd | 12 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 100 ° |
| Effekt/prestanda | 1,6 kW |
