
LED-strip Beslag DesignFlexy HE6 PW PRO 2700K
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr. 599 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Längd
Beskrivning
Flexy LED HE6 PW PRO från Beslag Design är en LED-strip med 120 dioder per meter på ett område som enbart är 6 mm brett.
Flexy LED HE6 PW PRO har 3M© självhäftande tejp och är delbar i moduler om 50 mm.
Anslutningskabel 2000 mm ingår.
Anslutningskabel 2000 mm ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Längd | 1000, 2000, 3000 mm |
| Effekt/prestanda | 9,6, 19,2, 28,8 W |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Flexy |
| Produkttyp | LED-strip |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 4 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusspridningsvinkel | 100 ° |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 6 mm |
| Vikt | 0,1, 0,07, 0,09 kg |


