
LED-strip Beslag Design Flexy SHE6 PW PRO 31000KLängd: 3000 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 549 kr
1 239 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Flexy SHE6 PW PRO 31000K
Längd: 3000 mm
1 239 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Flexy LED SHE6 PW PRO från Beslag Design är en LED-strip med 180 dioder per meter på ett område som enbart är 6 mm brett.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Flexy LED SHE6 PW PRO från Beslag Design är en LED-strip med 180 dioder per meter på ett område som enbart är 6 mm brett.
Flexy LED HE6 PW PRO har 3M© självhäftande tejp och är delbar i moduler om 33 mm.
Anslutningskabel 2000 mm ingår.
Anslutningskabel 2000 mm ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973615 |
| Längd | 3000 mm |
| Effekt | 43,2 W |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | F |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 4 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljusspridningsvinkel | 100 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3100 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 43,2 W |
| Serie | Flexy |
| Typ | LED-strip |
| Vikt | 0,47 kg |
| Bredd | 6 mm |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 43,2 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316180015097 |
