LED-Strip Hide-a-lite RX 24V 4000K 5 mIP67
3 189 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
6 mm

RX 24V 4000K 5 m
IP67
3 189 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

LED-Strip Hide-a-lite RX 24V 4000K 5 m har en mycket god färgåtergivning, RA >90. Den levereras med självhäftande tejp och anslutningskablar för snabb och enkel installation. Drivdon beställs separat efter önskad dimteknik och placering.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
LED-Strip Hide-a-lite RX 24V 4000K 5 m har en mycket god färgåtergivning, RA >90. Den levereras med självhäftande tejp och anslutningskablar för snabb och enkel installation. Drivdon beställs separat efter önskad dimteknik och placering.
Denna LED-strip har IP67.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7502169 |
| Längd | 5000 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| Färg | Vit |
| Höjd | 6 mm |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klassning | IP67 |
| Bredd | 10 mm |
| Kategori | LED |
| Anslutning | Kablage |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Typ | LED-Strip |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Effekt | 60 W |
| EAN-nr | 7392971127606 |

