Fasadbelysning Dyberg Larsen Neptun
1 099 kr
759 krSänkt pris!Spara 340 kr
30 dagars prisgaranti

Neptun
759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Ny serie vägglampor i svart med rå yta. Tål alla väder. Inbyggd LED.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 1110 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | Integrerad LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt | 12 W |
| Energieffektivitet | F |
| Djup | 192 mm |
| Höjd | 6 cm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Längd | 19,2 cm |
| Material | Metal/ glass |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Serie | Space |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 16,2 cm |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 5704709011101 |







