Vägglampa Norlys TorinoSvart
904 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Torino är en vägglampa från Norlys i gjuten aluminium och klar polykarbonat.
Egenskaper
| Varumärke | Norlys |
| Art.Nr. | 7722306 |
| Färg | Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 46 W |
| Bredd | 130 mm |
| Energieffektivitet | A+-D |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 120 mm |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 305 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Aluminium |
| Serie | Torino |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7042897500068 |

