Stolparmatur Westal Gustav
Rek. pris 4 931 kr
fr.4 228 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stolparmatur Westal Gustav är en enkel men sofistikerad lykta som med sitt rena formspråk finner sin plats i de flesta miljöer. Det veckade taket bidrar med karaktär och fönster med vackert katedralglas ger en stor ljusspridning.
Varumärke
WestalBeskrivning
Stolparmatur Westal Gustav är en enkel men sofistikerad lykta som med sitt rena formspråk finner sin plats i de flesta miljöer. Det veckade taket bidrar med karaktär och fönster med vackert katedralglas ger en stor ljusspridning.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Färg | Koppar, Svart |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 440 mm |
| Sockel | E27 |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP23 |
| Serie | Gustav |
| Produkttyp | Stolparmatur |
| Bredd | 320 mm |
| Dimbar | Ja |
| Material | Koppar, Stål |

