Handduksstång Duschbyggarna Angle med Två Armar
590 kr
395 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Duschbyggarna Angle med Två Armar är en modern handdukshängare med två svängbara armar. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handduksstång Duschbyggarna Angle med Två Armar är en modern handdukshängare med två svängbara armar. Den skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1610 |
| Bredd | 50 mm |
| Produkttyp | Handduksstång |
| Material | Mässing |
| Serie | Angle |
| Höjd | 53 mm |
| Djup | 475 mm |
| Färg | Krom |
| Yta | Högblank |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7340138722782 |
