Handduksstång Zack Linea Blank Dubbel
Rek. pris 2 195 kr
1 769 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Linea Blank Dubbel
1 769 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dubbel handduksstång i blankt, rostfritt polerat stål. Mycket elegant och passar i alla badrum. Skapar verkligen pricken över i:et!
Varumärke
ZackBeskrivning
Dubbel handduksstång i blankt, rostfritt polerat stål. Mycket elegant och passar i alla badrum. Skapar verkligen pricken över i:et!
Egenskaper
| Varumärke | Zack |
| Art.Nr. | 840039 |
| Bredd | 615 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Höjd | 30 mm |
| Djup | 132 mm |
| Yta | Blank |
| EAN-nr | 4034398400391 |
