
Sittdyna Venture Home Holmsund Utomhus
FRI FRAKT
259 kr
175 krSpara 32 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Holmsund Utomhus
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Holmsund dyna från Venture Home. Sitt lite extra bekvämt med en dyna till stolen Holmsund. Den här dynan är i läcker blå kulör, tillverkad i polyester och bomull. Förläng härliga måltider när du får möjligheten att sitta skönt länge!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Holmsund dyna från Venture Home. Sitt lite extra bekvämt med en dyna till stolen Holmsund. Den här dynan är i läcker blå kulör, tillverkad i polyester och bomull. Förläng härliga måltider när du får möjligheten att sitta skönt länge!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 365-302 |
| Material | Polyester |
| Färg | Blå |
| Serie | Holmsund |
| Typ | Sittdyna |
| Användningsområde | Utomhus |
| Höjd | 4 cm |
| Längd | 39 cm |
| Bredd | 46,5 cm |
| EAN-nr | 7350133232889 |






