Hörndel Hillerstorp Madison
4 599 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hörndel Hillerstorp Madison är en hörndel till modulsoffan Madison från Hillerstorp. Den är tillverkad av 1-trådig, mörkgrå konstrotting (Quato). Det medföljer en ljusgrå dyna.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Hörndel Hillerstorp Madison är en hörndel till modulsoffan Madison från Hillerstorp. Den är tillverkad av 1-trådig, mörkgrå konstrotting (Quato). Det medföljer en ljusgrå dyna.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 653851 |
| Färg | Mörkgrå |
| Höjd armstöd | 66 cm |
| Montering | Nej |
| Rygghöjd | 36 cm |
| Kollektion | Days |
| Djup | 820 mm |
| Höjd | 660 mm |
| Material | Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 640 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 640 mm |
| Serie | Madison |
| Produkttyp | Hörndel |
| Bredd | 820 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 1 |
| EAN-nr | 7319076538519 |



