Picknickbord Hillerstorp A-Picnic
fr.5 095 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bänkbord från Hillerstorp i robust och kraftigt utförande. Går smidigt att fälla ihop och har hål för parasoll med 3,5 cm i diameter.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bänkbord från Hillerstorp i robust och kraftigt utförande. Går smidigt att fälla ihop och har hål för parasoll med 3,5 cm i diameter.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Kollektion | Småland |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Höjd | 750 mm |
| Material | Furu |
| Sittdjup | 190 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Serie | Picnic |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Bänkbord |
| Bredd | 1500 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Färg | Grå, Kanel |
| Längd | 1350, 1360 mm |
