Värmefläkt Black+Decker Keramisk 1500W Svart
Rek. pris 449 kr
393 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Värmefläkt Black+Decker Keramisk har 2 värmeinställningar 750W-1500W och justerbar termostat. PTC-system för en snabbare och mer enhetlig uppvärmning. Fläktläge för att cirkulera luft och fräscha upp rummet. Säkerhetsfunktion med automatisk avstängning vid överhettning. Lämplig för uppvärmning av rum upp till 15m².
Varumärke
Black+DeckerBeskrivning
Värmefläkt Black+Decker Keramisk har 2 värmeinställningar 750W-1500W och justerbar termostat. PTC-system för en snabbare och mer enhetlig uppvärmning. Fläktläge för att cirkulera luft och fräscha upp rummet. Säkerhetsfunktion med automatisk avstängning vid överhettning. Lämplig för uppvärmning av rum upp till 15m².
En säkerhetsbrytare stänger av värmaren om den skulle välta. Inbyggt handtag säkerställer enkel portabilitet.
Övrigt
- 2 värmeinställningar 750W-1500W
- PTC-system för en snabbare och mer enhetlig uppvärmning
- Fläktläge för att cirkulera luft och fräscha upp rummet
- Automatisk avstängning vid överhettning
- Säkerhetsbrytare vid vältning
Övrigt
- 2 värmeinställningar 750W-1500W
- PTC-system för en snabbare och mer enhetlig uppvärmning
- Fläktläge för att cirkulera luft och fräscha upp rummet
- Automatisk avstängning vid överhettning
- Säkerhetsbrytare vid vältning
Egenskaper
| Varumärke | Black+Decker |
| Art.Nr. | 242045 |
| Effekt/prestanda | 1500 W |
| Bredd | 210 mm |
| Spänning | 230 V |
| Färg | Svart |
| Djup | 100 mm |
| Utförande | Golvstående |
| Höjd | 215 mm |
| Stickpropp | Ja |
| Produkttyp | Värmefläkt |
| Vikt | 1,3 kg |
| EAN-nr | 8432406460041 |








