Ljusgardin Star Trading Extra System LED KallvitHöjd: 4 m
Rek. pris 1 419 kr
1 349 kr
30 dagars prisgaranti
Tillbehör utebelysningStartkabel Star Trading System Tillbehör LED Utebelysning
229 kr
Extra System LED Kallvit
Höjd: 4 m
1 349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusgardin med kallvita ljuspunkter. Extra enhet.
System LED är ett premiumsystem för större och hållbara dekorationer. Produkterna har en lång livslängd och ger ett mycket kraftigt ljussken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 465-58-14 |
| Färg | Svart |
| Längd | 1 m |
| Ström | 20 mA |
| Höjd | 4 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 15000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,062 W |
| Serie | System LED |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 204 st |
| Produkttyp | Ljusgardin |
| Vikt | 1,39 kg |
| EAN-nr | 7391482002792 |



