Ljusslinga Markslöjd Priceline
Rek. pris 395 kr
211 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Priceline
211 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Priceline startset med ljusslinga och startkabel från Markslöjd. Ljusslinga med 40 dioder med varmvitt sken. Längd 3,3m med 8cm mellan dioderna. Avsett för utomhusbruk.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Priceline startset med ljusslinga och startkabel från Markslöjd. Ljusslinga med 40 dioder med varmvitt sken. Längd 3,3m med 8cm mellan dioderna. Avsett för utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 702584 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 4600 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | Fast LED |
| Material | Gummi |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Typ | Ljusslinga |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 0,52 kg |
| Effekt | 6 W |
| EAN-nr | 7330024530218 |
