


Ljusslinga Star TradingDew Drop LED 125 Ljus
Rek. pris 149 kr
!
119 kr
30 dagars prisgaranti

Dew Drop LED 125 Ljus
119 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Underbar dekorationsslinga med dew drop. Ljusslinga har 125 kallvita LED-ljuskällor som avger ett vackert sken. Härlig dekoration att ha framme till vardags och fest. Bukettslinga med 10 strängar
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 456-05-2 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 140 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Dew Drop |
| Ljustemperatur | 2800 K |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 125 st |
| Kabellängd | 3 m |
| Ljusflöde | 92 lumen |
| Djup | 1 cm |
| Effekt/prestanda | 1,5 W |
| Höjd | 1 cm |
| EAN-nr | 7391482060228 |
