Vägglampa Markslöjd CiroFärg: Svart
679 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ciro väggspot i metall från Markslöjd. Strömbrytare/dimmer på väggplattan. GU10 lamphållare för max 35W halogen eller motsvarande i LED. 2 m sladd. Ljuskälla medföljer ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Ciro väggspot i metall från Markslöjd. Strömbrytare/dimmer på väggplattan. GU10 lamphållare för max 35W halogen eller motsvarande i LED. 2 m sladd. Ljuskälla medföljer ej.
Material skärm: Metall
Recensioner
Johan WVerifierad köpare
för 5 år sedanBra sänglampa men högt ljud från inbyggd dimmer.
Cecilia Verifierad köpare
för 6 år sedanfunkar precis som tänkt
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 106318 |
| Färg | Svart |
| Längd | 70 mm |
| Bredd | 145 mm |
| Diameter | 70 mm |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 140 mm |
| Kabelfärg | Transparent |
| Kabellängd | 2 m |
| Anslutning | Väggkontakt |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Ciro |
| Sockel | GU10 |
| EAN-nr | 7330024558304 |


