
LED-strip Beslag DesignFlexy HE CH
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
1 539 kr1 929 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
LED-strip Beslag Design Flexy HE CH har 120 dioder per meter, är flexibel och ger dig stora möjligheter till en varierad belysningsmiljö. Denna är ett utmärkt val oavsett om du vill använda den till dekorations- och/eller funktionsbelysning.
Placera LED-strippen öppet eller dolt, högt eller lågt. Endast din fantasi sätter gränserna.
Självhäftande baksida för enkel montering.
Självhäftande baksida för enkel montering.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 973670 |
| Längd | 5000 mm |
| Effekt/prestanda | 48 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Vit |
| Höjd | 4 mm |
| Energieffektivitet | G |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3100 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Produkttyp | LED-strip |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 4 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusspridningsvinkel | 100 ° |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,14 kg |
| Bredd | 8 mm |
| EAN-nr | 7316180015165 |


