Spotlight Markslöjd Garden 24 Sten
909 kr
549 krSpara 40 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Denna dekorativa och diskreta sten har inbyggd spotlight och gör sig fin i en stenbelagd gång eller rabatt.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Denna dekorativa och diskreta sten har inbyggd spotlight och gör sig fin i en stenbelagd gång eller rabatt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107286 |
| Effekt | 3 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Grå |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 110 mm |
| Montering | Utanpåliggande |
| Kabellängd | 0,3 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 110 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Serie | Garden 24 |
| Sockel | Diod/LED |
| Typ | LED-Spot |
| Vikt | 1,12 kg |
| Bredd | 110 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330024577107 |

