Handduksstång Habo Minerva Dubbel
557 kr
362 krSpara 35 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Minerva Dubbel
362 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handduksstång Habo Minerva Dubbel är en dubbel handduksstång av rostfritt stål med dold fastsättning.
Varumärke
HaboBeskrivning
Handduksstång Habo Minerva Dubbel är en dubbel handduksstång av rostfritt stål med dold fastsättning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 16441 |
| Bredd | 600 mm |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Handduksstång |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Material | Stål |
| Serie | Minerva |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 35 mm |
| EAN-nr | 7317900164415 |

