Diskho Intra Insatsbänk HZ615SHL
5 920 kr
4 157 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Diskho Intra Insatsbänk HZ615SHL för nedfällning med en stor och en liten låda. Stora lådan till vänster. Levereras med korgventiler, bräddavlopp och med ett kranhål.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Intra Insatsbänk HZ615SHL för nedfällning med en stor och en liten låda. Stora lådan till vänster. Levereras med korgventiler, bräddavlopp och med ett kranhål.
Stora lådan: 345x415x160 mm
Lilla lådan: 160x415x120 mm
Ursågningsmått: 594x468 mm
Lilla lådan: 160x415x120 mm
Ursågningsmått: 594x468 mm
Recensioner
Margareta OVerifierad köpare
för 7 år sedanAndra gången jag köpt samma insatsbänk o. det säger något om att jag är väldigt nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | HZ615SHL |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Stor låda till vänster |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 615 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Djup | 510 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Diskho |
| RSK-nr | 8018317 |
| EAN-nr | 7393069011333 |

