
Hammockdyna Fritab Hög Canyon 2.0
Nyhet
FRI FRAKT
fr.3 095 kr
fr.2 469 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Hög Canyon 2.0
2 469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Flockstoppade hammockdynor i Olefin (PP) med fyllning för bästa passform och komfort, inkl. sidokuddar. Allvädersdynor, boxsyddMaterial: Fyllning: Riven/skuren Polyeter Yttertyg: 100% Olefin (PP)Tvättråd: MöbeltvättMått: 56x78x50cm/dyna
Varumärke
FritabBeskrivning
Flockstoppade hammockdynor i Olefin (PP) med fyllning för bästa passform och komfort, inkl. sidokuddar. Allvädersdynor, boxsyddMaterial: Fyllning: Riven/skuren Polyeter Yttertyg: 100% Olefin (PP)Tvättråd: MöbeltvättMått: 56x78x50cm/dyna
Egenskaper
| Varumärke | Fritab |
| Färg | Ecru, Indigo, Kastanj, Oxfordgrå, Skogsgrön |
| Material | 100%-polypropylen |
| Serie | Canyon |
| Typ | Hammockset |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 780 mm |
| Tjocklek | 120 mm |
| Bredd | 168 mm |
