
Positionsfåtölj Hillerstorp LäcköVit
FRI FRAKT
2 995 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Positionsfåtölj Hillerstorp Läckö är en ställbar stol tillverkad av FSC-certifierad kärnfuru från Norrland. Stolen är ställbar i 7 lägen och den är hopfällbar.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Positionsfåtölj Hillerstorp Läckö är en ställbar stol tillverkad av FSC-certifierad kärnfuru från Norrland. Stolen är ställbar i 7 lägen och den är hopfällbar.
Recensioner
Benny AVerifierad köpare
för 5 år sedanStolen skulle haft 5 stjärnor om inte skruvar till rygg- och armstöd inte lossar och man är tvingad till att dra åt dessa med jämna mellanrum.
+ En mycket bekväm stol
- Skruvar som lossar.
Sara Verifierad köpare
för 5 år sedanSnygga och mycket bekväma stolar. Krävs ingen montering!
Ewa LVerifierad köpare
för 5 år sedanLite trög i början att fälla fram och tillbaka ryggstödet. Annars nöjd
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 151177 |
| Färg | Vit |
| Ställbar | Ja |
| Djup | 660 mm |
| Hopfällbar | Ja |
| Höjd | 1080 mm |
| Sitthöjd | 420 mm |
| Bredd | 620 mm |
| Höjd armstöd | 65 cm |
| Montering | Nej |
| Kollektion | Småland |
| Material | Furu |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 460 mm |
| Sittbredd | 490 mm |
| Serie | Läckö |
| Typ | Stol |
| EAN-nr | 7319071511777 |





