
IR-sensor Beslag Designför Control Box Utanpåliggande
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
399 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Utanpåliggande IR-sensor från Belsag Design som passar till control byx-system. Detta är en infraröd sensor som känner av rörelser inom 5 cm och stänger av eller slår på strömmen.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 973906 |
| Färg | Vit |
| Längd | 50 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Sensor |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 7,5 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,42 kg |
| Bredd | 50 mm |
| EAN-nr | 7316180016117 |

