Led-Trafo Hide-a-lite PMR Round 24V 8,4W
658 kr
295 krSpara 55 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

PMR Round 24V 8,4W
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Led-Trafo Hide-a-lite PMR Round 24V 8,4W är en likspänningstransformator avsedd att användas till 24V LED-ljuskällor, för montage i apparatdosa (1-8,4W) eller liknande.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Led-Trafo Hide-a-lite PMR Round 24V 8,4W är en likspänningstransformator avsedd att användas till 24V LED-ljuskällor, för montage i apparatdosa (1-8,4W) eller liknande.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7452545 |
| Färg | Vit |
| Effekt | 8,4 W |
| Spänning | 24 V |
| Diameter | 53 mm |
| Höjd | 19 mm |
| Håltagningsmått | 53 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt/prestanda | 8,4 W |
| Typ | Drivdon |
| Bredd | 53 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7392971112336 |
