Adventsljusstake Markslöjd Levels Candlestick 5L
fr.2 299 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Adventsljusstake Markslöjd Levels Candlestick 5L är en vacker ljusstake i metall med fem armar i olika höjder och klara glasglober. Den levereras med en 2 m lång svart kabel med brytare på sladden. Max 5x3W. E10-sockel.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Adventsljusstake Markslöjd Levels Candlestick 5L är en vacker ljusstake i metall med fem armar i olika höjder och klara glasglober. Den levereras med en 2 m lång svart kabel med brytare på sladden. Max 5x3W. E10-sockel.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Krom, Mässing |
| Ljuskälla | E10 |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 440 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 120 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Driftkälla | El |
| Serie | Levels |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 2,2 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
