Adventsstjärna Star Trading Frozen inkl. Fot och SkärmHöjd: 85 cm
Rek. pris 619 kr
299 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
LED-lampaLED-lampa Star Trading Filament E14 C35 Klar 1,5W
39 kr
Frozen inkl. Fot och Skärm
Höjd: 85 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fint set med stjärna på fot och lampskärm. Med detta set kan du smidigt byta utseende på lampfoten efter jul. Stjärnan är fint mönstrad och gör sig väldigt bra i ett fönster. Sprider härlig julstämning i huset.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Fint set med stjärna på fot och lampskärm. Med detta set kan du smidigt byta utseende på lampfoten efter jul. Stjärnan är fint mönstrad och gör sig väldigt bra i ett fönster. Sprider härlig julstämning i huset.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 233-91 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 850 mm |
| Bredd | 350 mm |
| Utförande | Stående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Vikt | 0,73 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Frozen |
| Djup | 160 mm |
| EAN-nr | 7391482029485 |



