Golvlampa Markslöjd StoryAntik
1 399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Antik

Story
Antik
1 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Story golvlampa från Markslöjd. 2m transparent pvc kabel med väggkontakt. Inbyggd brytare. 1xE14, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Story golvlampa från Markslöjd. 2m transparent pvc kabel med väggkontakt. Inbyggd brytare. 1xE14, max 40W. Ljuskälla ingår ej.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 108715 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Antik |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Järn |
| Kabellängd | 2 m |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 40 W |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Story |
| Sockel | E14 |
| Typ | Golvlampa |
| EAN-nr | 7330024611764 |

