Downlight By Rydéns Float 1L
589 kr
30 dagars prisgaranti

Float 1L
589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Float från By Rydéns är en enkel spotlight med en vit ram. Fattning: AR111. 50 W.
By Rydéns skapar lampor som skapar miljöer. De gör lampor, du inte kan leva utan.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 1981391-5000 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 210 mm |
| Effekt | 50 W |
| Spänning | 12 V |
| Längd | 210 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| Sockel | AR111 |
| Typ | Infällnadsbelysning |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 50 kW |
| EAN-nr | 7391741813930 |

