Taklampa Markslöjd Heaven
Rek. pris 3 799 kr
fr.2 087 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Heaven
2 087 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa i metall med glasskärmar. Total diameter på lampa 117 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Stål/Vit, Svart/Vit |
| Bredd | 1170 mm |
| Effekt | 28 W |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 700 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljusspridningsvinkel | 360 ° |
| Ljuskälla | Halogen |
| Ljustemperatur | 2800 K |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 28 W |
| Serie | Heaven |
| Sockel | G9 |
| Typ | Taklampa |
| Sensor | Nej |

