Taklampa Markslöjd Plan
fr.1 420 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Plan
1 420 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Plan från Markslöjd är en taklampa som kan monteras direkt mot tak eller hängande med medföljande 1,5 m kedja. Tillverkad i vitlackerad aluminium med frostad akrylskärm. Driver ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Plan från Markslöjd är en taklampa som kan monteras direkt mot tak eller hängande med medföljande 1,5 m kedja. Tillverkad i vitlackerad aluminium med frostad akrylskärm. Driver ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Färg | Vit |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 120 mm |
| Utförande | Pendel |
| Energieffektivitet | A+ |
| Höjd | 10 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 3000 K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja, Diod/LED |
| Material | Aluminium/Akryl |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Taklampor |
| Sockel | LED |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 30, 40 W |
| Bredd | 900, 1200 mm |

