Taklampa Markslöjd Ven Opalglas/Stål12 cm
899 kr
719 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Taklampa Markslöjd Ven Opalglas/Stål är en taklampa i matt opalglas och stål. Taklampan Ven finns i 2 storlekar och har 1 ljuskälla.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa Markslöjd Ven Opalglas/Stål är en taklampa i matt opalglas och stål. Taklampan Ven finns i 2 storlekar och har 1 ljuskälla.
Belysning är som alla vet, en viktig del av inredningen. Markslöjds lampor ger inte bara nödvändigt ljus, men är också accessoarer som lyfter helhetsintrycket.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 104649 |
| Färg | Frostad |
| Bredd | 120 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 120 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 200 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas/Stål |
| Serie | Ven |
| Produkttyp | Taklampa |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7330024528673 |
