Taklampa Venture Home Tours
1 449 kr
1 125 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lampa från Venture Home. Med taklampan Tours får du en trendig lampa som står sig över tid! Lampskärmen är helt i rotting och har en fin jordnära färg som ger ett lugn till rummet. Lampan har ett vackert sken som ger en varm och mysig känsla vilket gör den perfekt att placera över matbordet, för långa stämningsfulla middagar eller i sovrummet för en avslappnande känsla.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Med taklampan Tours får du en trendig lampa som står sig över tid! Lampskärmen är helt i rotting och har en fin jordnära färg som ger ett lugn till rummet. Lampan har ett vackert sken som ger en varm och mysig känsla vilket gör den perfekt att placera över matbordet, för långa stämningsfulla middagar eller i sovrummet för en avslappnande känsla.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 17031-000 |
| Färg | Natur/Vit |
| Bredd | 400 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 400 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 400 mm |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rotting |
| Serie | Tours |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 1 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7340206971258 |





