Golvlampa Star Trading Frank 145cm E27 Utomhus
Nyhet
809 kr
30 dagars prisgaranti

Frank 145cm E27 Utomhus
809 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Ett stilrent golvstativ i svart design som passar lika bra inom- som utomhus. Med sin enkla och moderna form blir det en flexibel bas för att skapa din egen personliga belysning. Kombinera med valfri lampskärm och ljuskälla för att sätta din egen prägel – den medföljande hållaren gör monteringen både enkel och stabil.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ett stilrent golvstativ i svart design som passar lika bra inom- som utomhus. Med sin enkla och moderna form blir det en flexibel bas för att skapa din egen personliga belysning. Kombinera med valfri lampskärm och ljuskälla för att sätta din egen prägel – den medföljande hållaren gör monteringen både enkel och stabil.
Svart golvstativ för både inom- och utomhusbruk. Levereras utan ljuskälla och skärm. OBS! passar till 12V ljuskällor med E27 sockel. Medföljande hållare för lampskärm gör monteringen enkel och stabil. Mixa och matcha bland våra lampskärmar och ljuskällor för en unik produkt till ditt hem.
OBS! Lampan levereras utan lampskärm
OBS! Lampan levereras utan lampskärm
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 804-06 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Höjd | 1450 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 280 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Bredd | 280 mm |
| Diameter | 280 mm |
| Sockel | E27 |
| Typ | Golvlampa |
| Serie | Frank |
| Material | Metall |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482081629 |







