
Golvlampa MarkslöjdFredrikshamn Svart
1 839 kr2 299 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Markslöjd golvlampa Fredrikshamn. 2m sladd. Inbyggd strömbrytare på lampfoten. Stor (E27) lamphållare för max 60W glödljus eller motsvarande styrka i halogen, lågenergi eller LED.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 105023 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Höjd | 1520 mm |
| Kabelfärg | Transparent |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Fredrikshamn |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Golvlampor |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 530 mm |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 225 mm |
| EAN-nr | 7330024533905 |
