Taklampa Globen Lighting Cube PlafondMässing
Rek. pris 2 635 kr
1 330 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Cube Plafond
Mässing
1 330 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-17
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Cube är en taklampa från Globen Lighting som är skapad med tre stommar av kraftigt fyrkantsjärn och varje stomme är vridbar så att du kan ställa in din egna form. En otroligt tuff och dekorativ taklampa som skapar en häftig ljusbild i rummet.
Varumärke
Globen LightingBeskrivning
Cube är en taklampa från Globen Lighting som är skapad med tre stommar av kraftigt fyrkantsjärn och varje stomme är vridbar så att du kan ställa in din egna form. En otroligt tuff och dekorativ taklampa som skapar en häftig ljusbild i rummet.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
| Art.Nr. | 29736-02 |
| Färg | Mässing |
| Bredd | 460 mm |
| Diameter | 460 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 460 mm |
| Utförande | Plafond |
| Höjd | 270 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Cube |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7319436610633 |

