Taklampa Markslöjd Vero
Rek. pris 1 149 kr
fr.861 kr
fr.725 krFrån 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Vero
725 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Taklampa i metall med tre vita, riktbara, glasskärmar. Hängs upp med takkrok. 33 cm i diameter.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Antik/Vit, Stål/Vit |
| Bredd | 330 mm |
| Diameter | 330 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 220 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Vero |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Sensor | Nej |

