Taklampa Venture Home Tim
fr.379 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Tim
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Taklampan Tim från Venture Home är en modern och tidlös lampa. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Ljusgrå/Beige, Mörkgrå/Beige, Svart |
| Bredd | 200 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Montering | Ja - enklare |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 200 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 1200 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/PVC |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 40 kW |

