Ljuskälla PR Home Filament Globe LED E27
179 kr
155 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Filament Globe LED E27
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Dekorativ ljuskälla från PR Home med E27-sockel. Dimbar.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 1808002 |
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| Färg | Transparent |
| Energieffektivitet | G |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 123 mm |
| Material | Glas |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Ljuskälla |
| Bredd | 80 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330976058402 |

