Heltäckande Diskbänk Intra Atlantic H Korgventil Vändbar
fr.5 295 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vändbar heltäckande diskbänk med två stora lådor och avrinningsplan. Levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Vändbar heltäckande diskbänk med två stora lådor och avrinningsplan. Levereras med korgventiler, bräddavlopp och vattenlås.
Mått
- Materialtjocklek: 0,7 mm
- Mått lådor: 339x436x160 mm
- Avloppsdimension: 97 mm
- Materialtjocklek: 0,7 mm
- Mått lådor: 339x436x160 mm
- Avloppsdimension: 97 mm
Recensioner
MatsVerifierad köpare
för 1 år sedanPassade utmärkt i mitt kök.
Lena BVerifierad köpare
för 2 år sedan+ Diskbänken är fin och lagom stor för mig - Känns som att den är lite ömtålig då det redan är repor på den
+ Bra storlek
- Ömtålig
EinarVerifierad köpare
för 2 år sedanFör att den nya diskbänken är av tunnare plåt.
+ Den var lätt att installera eftersom måtten var ungefär som den gamla.
- Tycker bara att man borde göra avloppsrören grövre och enklare.
Håkan JVerifierad köpare
för 2 år sedanSnabb och lysande leverans och allt såsom förväntat
Gunilla SVerifierad köpare
för 2 år sedanJag beställde tyvärr fel mått så jag får beställa en ny.
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1200, 1400, 1420, 1600, 1620, 1700, 1800, 1820 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Djup | 600 mm |
| Tjocklek | 30 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Låddjup | 160 mm |
| Typ | Heltäckande Diskbänk |
