Solsäng Hillerstorp Hampton
Topptestad
9 225 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Solsäng Hampton från Hillerstorp är tillverkad av flätad 1-trådig brunmelerad konstrotting. Hampton är ställbar i ryggen och underbar för att bara njuta av solen och ta det lugnt. Grå dyna ingår.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Solsäng Hampton från Hillerstorp är tillverkad av flätad 1-trådig brunmelerad konstrotting. Hampton är ställbar i ryggen och underbar för att bara njuta av solen och ta det lugnt. Grå dyna ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 43907 |
| Färg | Brun |
| Kollektion | Days |
| Dynfärg | Grå |
| Höjd | 330 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sitthöjd | 330 mm |
| Serie | Hampton |
| Typ | Solsäng |
| Bredd | 720 mm |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Liggplatser | 1 |
| Topptestad | Ja |
| Hjul | Ja |
| EAN-nr | 7319070439072 |





